Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
WP ME ^'rage'^

[Zamknięty]Skarga na admina

Polecane posty

Twój nick: WP ME ^'rage'^

Nick osoby, którą oskarżasz: Carleone

Ip/Steam Id Oskarżonego : Nie zdążyłem ale mogę załatwić jak gracz wbije na serwer.

Data zdarzenia: 11.02.2019 16.54 coś takiego

Powód: Zgłaszałem notorycznie gracza który używał aimbota

Opis sytuacji: To tak idę sobie bodajże gale, dostałem głowę obserwuje gracza który mnie zabił i widzę jak strzela od razu pisałem do admina na u@ admin miał to gdzieś.

Dowód: (demko/screen)

Screenshot_11.png

Screenshot_12.png

Screenshot_13.png

Edytowano przez WP ME ^'rage'^

Skarga bezsensowna moim zdaniem. Mogę dostać za ten post ostrzeżenie ale nie da się nie zareagować w tej sytuacji. Jeśli już jesteś taki rozżalony, to mogłeś sprawdzić dokładnie nick admina, na którego piszesz skargę. Admin nie jest maszyną. Może nie zauważyć kiedy piszesz coś na u@. Bardzo zlewa się to z tłem. Z tego co mi wiadomo Corleone ma problemy z komputerem przez co jest zmuszona grać na NS. Admin jak wiadomo jest na SID, nie na nick i my nie możemy mieć do niej zarzutów o chwilowe problemy techniczne. Sam powinieneś dojść do odpowiednich wniosków. Zapytałeś czy jest jakiś admin? Admin nie odpowiedział? Znaczy, że albo tego nie widzi albo go po prostu nie ma. Dziękuję za przeczytanie mojego długiego wywodu. 🙂

• Like 1

@ rtcn! ~sagan-weichau ma trochę racji aczkolwiek w tej sytuacji przydałoby się nadać jej admina na nick + hasło. Z tego co widziałam to w tamtym momencie grała faktycznie na NS więc nie widziała co się do niej piszę. Skarga w połowię słuszna a w połowie nie. W celu poprawy @ Corleone proszę się zgłosić do któregoś z czerwonych (najlepiej @ HoolS. ponieważ Tomek jest w trakcie przeprowadzki) i proszę o napisanie mu nicku oraz hasła na jakim będziesz grać dopóki Twoje usterki z kompem nie zostaną naprawione. Na ten czas dostaniesz admina na swój nick i będziesz mogła dalej pełnić rolę admina.

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

1SHOT1HEAD.PL

Nasza przygoda zaczęła się na początku 2019 roku. Sieć stworzona przez graczy, dla graczy. Posiadamy serwery CS 1.6, CS GO oraz serwer głosowy przystosowany pod graczy. Dziękujemy za to, że jesteś z nami i tworzysz wspaniałą społeczność graczy!

Kontakt: administracja@1s1h.pl 

Społeczność