Jump to content
Sign in to follow this  
essasito

Dowcipy

Recommended Posts

Pięknego, słonecznego dnia gośc wybrał się z żoną do Zoo. Żona, bardzo atrakcyjna kobieta - makijaż, letnia, różowa, kusa sukieneczka, spięta paseczkiem, rajstopki samonośne... 
Gdy szli pomiędzy klatkami małp, zobaczyli goryla, który na ich widok jakby oszalał, zaczął skakać po kratach, chrząkać, zwisać na jednej łapie, drugą waląc się w czaszkę, najwyraźniej niesamowicie podniecony. Mąż, zauważywszy to podniecenie małpy, zaproponował żonie, żeby podrażnić zwierzę jeszcze bardziej i zaczął podsuwać jej pomysły : obliż usta... , zakręć tyłeczkiem ... Żona wykonywała jego instrukcje, a goryl zaczął wydawać takie dźwięki, że chyba by zmarłego obudził. "Rozepnij pasek..." (goryl niema rozginał kraty z napięcia), "Unieś sukienkę nad rajstopy" (goryl kompletnie oszalał). 
Nagle facet załapał żonę za włosy, otworzył drzwi klatki, wrzucił żonę do środka, zatrzasnął drzwi i krzyknął z wyrzutem: 
- To teraz mu wytłumacz, że Cię głowa boli! 

Byłem ostatnio świadkiem bardzo interesującej dyskusji. 
Magister socjologii dyskutował z doktorantem filozofii na temat słuszności założeń funkcjonalno-strukturalistycznej teorii systemów społecznych. Niestety, nie było mi dane wysłuchać jej do końca, gdyż przyszedł kierownik zmiany i powiedział, że płaci im za smażenie frytek, a nie za gadanie.

- Tato, chcę się ożenić z Basią. 
- Przeproś. 
- Co? 
- Przeproś! 
- Ale za co? 
- Nieważne, przeproś. 
- Ale o co chodzi? 
- Przeproś! 
- Daj mi chociaż jakiś powód... 
- Po prostu przeproś. 
- No dobra. Przepraszam. 
- OK, skoro jesteś w stanie przeprosić bez żadnego powodu to faktycznie jesteś gotowy na małżeństwo.

Przychodzi panienka do ginekologa i mówi: - Panie doktorze, mrówka mi weszła w intymne miejsce, gryzie mnie tam, nie mogę wytrzymać. 
Ależ moja pani, właśnie kończę godziny pracy, wysterylizowałem narzędzia, proszę przyjść jutro... 
- Ale ja nie wytrzymam do jutra doktorze, proszę tam zajrzeć i coś zrobić... Lekarz się zlitował, posadził kobitę na fotelu, patrzy na młodą, wilgotną orchidee i widzi faktycznie mrówkę,która przed palcami ucieka do środka wiec mówi: 
Wstawiłem instrumenty do sterylizatora ale spróbuje Pani pomóc. Posmaruje czubek mojego penisa żelem plemnikobójczym, włożę go do środka, mrówka się przylepi, wyjmę, będzie po sprawie. Panienka zgodziła się choć lekko zawstydzona, doktor powoli i delikatnie włożył swojego posmarowanego penisa do środka. Panienka różowa na twarzy z przejęcia, doktor patrzy, myśli, w końcu mówi: 
- Wie Pani co, zmieniłem zdanie, ja tą mrówkę po prostu zatłukę na śmierć.

Słynacy z oszczędności znany Żyd i Szkot wybrali się wspólnie wieczorkiem do wykwintnej restauracji KAPRYS w Londynie.
Tam nie żałując sobie najedli się do syta. Gdy przyszedł kelner z rachunkiem zapadła krepująca cisza...
Obydwaj pochylili głowy, ale tylko Szkot z klasą powiedział:
- Ja z przyjemnością zapłacę ten rachunek. Proszę mi go podać. Kelner podał Szkotowi rachunek za wieczorne obżarstwo, a on zapłacił, bez zmrużenia oka.
Na drugi dzień gazety doniosły:
- Nad ranem znaleziono w pobliżu restauracji KAPRYS zwłoki słynnego, żydowskiego brzuchomówcy...

źródło: perelki.net

Edited by essasito