Skocz do zawartości
Zbanowany!?

Podano skromne od zbanowanego.

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Twoje imię: Damian

Wiek: 16 

Staż na forum: Niestety krótki jest to wielki minus i zdaje sobie z tego sprawę. @WendeR znam dosyć długo jeżeli to on pełnił u mnie na forum funkcje moderatora. 

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Tutaj każdy wie, że jak ma się Range to musisz być 24/7 lecz ja taki nie jestem i siedzę trochę mniej od innych 10/7 tyle moim zdaniem wystarczy. 

Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10]: Nie jestem jakiś super z tej ortografii, ale myślę, że takie 7/10 raczej wystarczy. 

Dlaczego Ty?: Jestem osobą ogarniętą, miłą, odpowiedzialną. Chciałbym wspomóc aktualną grupę moderatorską w sprawdzaniu, czy nikt nie łamię regulaminu, oraz w utrzymaniu porządku. Wiem, że moja aktywność leżałaly, ale sądzę, że się poprawię i teraz ta aktywność będzie spora. Wcześniej, gdy pełniłem tę funkcję sądzę, że bardzo dobrze sobie radziłem, natomiast popełniłem jeden wielki niepotrzebny błąd. Dobrze to wszystko przemyślałem. Postąpiłem wtedy bardzo nierozsądnie, bowiem zawiodłem administrację, jednakże pisząc teraz to podanie jestem święcie przekonany, że jeśli administracja da mi tą szansę - taka sytuacja już się nie powtórzy. Więcej - będzie mnie tylko bardziej nakręcała do lepszej i bardziej sumiennej pracy na tym stanowisku. :) 

Znajomość IPS [0/10]: Tak jak wspomniałem miałem swoje forum, ale każdy wszystkiego nie umie więc myślę, że 9/10.

Zapoznałeś się z regulaminami?: Pewnie, że tak. 

 

Zapoznałeś się z wymaganiami?: Pewnie, że tak. Mimo, że ich nie spełniam mam zamiar pomóc wam bo mam dużo nowych stylów itd. 

Ta sieć na której pełniłem te funkcje już nie istnieje. 

Edytowano przez Zbanowany!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

1SHOT1HEAD.PL

Behemoth is a clean, modern, creative multipurpose IPS theme comes with advanced features including responsive drop down navigation, Google fonts, custom html full-sized widgets, Advanced footer and a powerful touch slider that can be integrated with (IP.Content) as a complete package for infinite slider.

Kontakt: administracja@1s1h.pl 

Społeczność

×