Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Zielone[$]

[Odrzucone]Podanie na redaktora

Polecane posty

Twoje imię:Oskar

Staż na forum:mały ze 2h?Do nadrobienia,tak wiem

Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10]:8,9/10

Dlaczego Ty?:To tak..Nazywam się Oskar mam lat 16 mieszkam na Podkarpaciu,a bardziej w Przemyślu.Trafiłem tu przez serwer cs go i za to dziękuję.Uwielbiam pisać artykuły związane z cs'em oraz pytania dnia.Sądzę,że się nadam na to stanowisko ponieważ jestem dosyć mądrą.Jestem w stanie napisać ze 4 artykułu dziennie,nie takie po 4,5zdać tylko po 40 zdań.Myślę że się nadam na tą rolę.Mam dosyć dobry kontakt z ludzmi.Jestem na bierząco w świecie cs go i cs 1.6.To na tylę,dzięki.

Zapoznałeś się z regulaminami?:Tak

Zapoznałeś się z wymaganiami?tak

Pozdrawiam Oskar i całą sieć 1s1h.pl

Czytając to podanie mam wręcz przeciwne zdanie. Patrząc na Twoją składnie zdań, ortografię, interpunkcję śmiem twierdzić, że jednak nie nadajesz się na to stanowisko.

9 minut temu, ola7258 napisał:

Czytając to podanie mam wręcz przeciwne zdanie. Patrząc na Twoją składnie zdań, ortografię, interpunkcję śmiem twierdzić, że jednak nie nadajesz się na to stanowisko.

Na Nie.

Napisano (edytowany)

Powiem Tak 

+ Wiek

+Potrzeba Redaktorów

+/- Podanie też ważne 

ja bym dał wywiad próbny:) 

Dam ci to  TAK

Edytowano przez P3M3N

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

1SHOT1HEAD.PL

Behemoth is a clean, modern, creative multipurpose IPS theme comes with advanced features including responsive drop down navigation, Google fonts, custom html full-sized widgets, Advanced footer and a powerful touch slider that can be integrated with (IP.Content) as a complete package for infinite slider.

Kontakt: administracja@1s1h.pl 

Społeczność