Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Zk2!

[Przyjęte]Podanie na moderator (Może się uda)

Polecane posty

Twoje imię:Dawid

Staż na forum:Na tym jak na razie mało ale to się nadrobi 

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: To zależy od dnia ale myślę, że tak 6 godzin 

Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10]: Myślę, że tak z 6/10

Dlaczego Ty?:Ponieważ umiem pracować w grupie, jestem osobą spokojna, ogarnięta i nigdy nie maialem konfliktów z innymi użytkownikami na tym forum ani na żadnym innym jakie były prowadzone przez Tomka czyli właściciela tego forum. Umiem bardzo dobrze moderować forum nigdy nie było ze mną problemów i nie było nigdy na mnie żadnych skarg. Chciałbym też pomoc w dalszym rozwoju sieci. A także widzę, że nie ma moderatorów więc chciałbym pomóc administracji przy prowadzeniu forum czyli przy zamykaniu niepotrzebnych już postów, pilnowaniau i żeby nie było spin pomiedzy użytkownikami.

Znajomość IPS [0/10]: myślę, że tak 8/10

Zapoznałeś się z regulaminami?:Tak zapoznałem się 

Zapoznałeś się z wymaganiami?: Tak zapoznałem się 

Ps. Podanie pisane na telefonie więc przepraszam jeśli gdzieś brakuje litery typu "ą" "ę" "ś" "ć" "ó"

żart??

-wymagania nawet chyba ani jednego(napewno)

-nie zapoznałeś  się

-dzienny czas na pewno nie

-daj się poznać

Jeżeli go znasz i wiesz, że się wywiązuje ze swoich obowiązków to nie ma się nad czym zastanawiać. Przyjęty!

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

1SHOT1HEAD.PL

Behemoth is a clean, modern, creative multipurpose IPS theme comes with advanced features including responsive drop down navigation, Google fonts, custom html full-sized widgets, Advanced footer and a powerful touch slider that can be integrated with (IP.Content) as a complete package for infinite slider.

Kontakt: administracja@1s1h.pl 

Społeczność