Skocz do zawartości
1shot1head.pl - sieć serwerów CS 1.6 / GO
dwbuh

Nowy szablon 1s1h.pl

Recommended Posts

Taka kolorystka jak przy tym szablonie bo siedzi mi elegancko powiem szczerze :P 

• Wrr 1

@ Whytti zbrzydzą Wam się te kolory do czasu nowego szablonu ^^ Zaufaj mi.

Po św. Mikołaju biorę się za robotę, mniej więcej wiem co chcecie - szkoda że każdy my swój gust.

• Super! 2

32 minuty temu, Whytti napisał:

Taka kolorystka jak przy tym szablonie bo siedzi mi elegancko powiem szczerze :P 

Ładna, ale jak napisał nasz urlopowicz, znudzi nam się do tego czasu :D 

Będzie robiony stylem flat z przyjemnymi kolorami, czy znowu dużo flar, świateł itd.?

@ byfysz choć uwielbiam szablony flat z przejrzystymi kolorami, w jasnej kolorystyce tak na sieć serwerów nie przypada takiego stylu graficznego. Flary i światła musza być, „im więcej tym lepiej” jeśli chodzi o nasza tematykę ;)

Nie wiem czy ten świr nade mną będzie sam tworzył lay czy zleci to komuś, ale w Tych czasach takie Szablony są modne.

hWKu3pR.png&key=920aecad774196ae64af2c11

• Super! 2
  • Wrr 1

@ dTERS jak dla mnie przyjemne dla oka :)

5 minut temu, ola7258 napisał:

@ dTERS jak dla mnie przyjemne dla oka :)

Wiem dla mnie też.. Normalnie woła za taki lay 500-600 zł. Ten akurat za 300-350 można wziać :D  

Czyli nie dość, że dobry to jeszcze idziemy po kosztach ^^ no nic tylko korzystać :D

Gość

Ładny, mi się podoba tylko kolorystyka inna wiadomo :) 

Ładne efekty, ale mało rozbudowany jak dla mnie :P Widzę tu coś ala szablonów damsona z grafinity (szablonet). Kolorystyka na pewno ciemna, czerwień, zieleń? Wszystko jedno, musi pasować do nazwy domeny na pewno kolorystycznie.

@ dTERS słabizna, mój będzie o wiele bardziej rozbudowany pod względem efektów oraz kolorystyki. Na pewno będzie jednolita, aby się robiło prania mózgu, ale za to ciekawa.

Sam jeszcze nie wiem co chce do końca tak na prawdę ^^ Raczej nie będę nikomu zlecał, no chyba że kod.

5 minut temu, dwbuh napisał:

@ dTERS słabizna, mój będzie o wiele bardziej rozbudowany pod względem efektów oraz kolorystyki. Na pewno będzie jednolita, aby się robiło prania mózgu, ale za to ciekawa.

Sam jeszcze nie wiem co chce do końca tak na prawdę ^^ Raczej nie będę nikomu zlecał, no chyba że kod.

W dzisiejszych czasach własnie tego brakuje, piękności w prostocie.  Warto wspomnieć, że niestety nie da się tu zbyć kombinować z blokami z racji ograniczeń IPSu

To oczywiście jest tylko przykład layoutów , które są aktualnie na TOPie. Więc nie bierzcie tego do Siebie ^^

PS. ten akurat jest autorstwa Edyty Seremak. (moim zdaniem jej prace są na konkretnym poziomie)

PS2. Jestem Ciekaw co wymyśli ten chory URLOPOWICZ ^^

25 minut temu, dTERS napisał:

W dzisiejszych czasach własnie tego brakuje, piękności w prostocie. 

Jest wiele for / stron innego typu niż sieci serwerów gdzie masz ładne i proste szablony, jednak zgadzam się z urlopowiczem dwbuhem co do tego, że szablon sieci serwerów powinien być "napchany" efektami. Nie wyobrażam sobie szablonu tutaj z pustymi cellpicami, headerem czy stopką..

Moim zdaniem przydał by się jakiś nowy, unikatowy szablon który by przyciągnął graczy :) Ten styl posiada wiele for i się to przerzuca i nic nowego!

By MardiZ,

Właśnie temat dotyczy propozycji na temat nowego stylu który jest właśnie tworzony

W dniu 4.12.2018 o 20:04, Streiden napisał:

Moim zdaniem przydał by się jakiś nowy, unikatowy szablon który by przyciągnął graczy :) Ten styl posiada wiele for i się to przerzuca i nic nowego!

Tak jak dodał MartiZ, temat dotyczy nowego szablonu. Akurat ten aktualny bardzo mi się podoba mimo wszystko, ładnie dopracowany ;)