Skocz do zawartości
1shot1head.pl - sieć serwerów CS 1.6 / GO
`σ∂ραℓσиу.

[Odrzucone]`Odpalony. Redaktor

Recommended Posts

Twoje imię: Krystian

Staż na forum: Nowa sieć,więc przyda się pomoc

Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10]:8

Dlaczego Ty?: Jak wiadomo,na każdej nowej sieci pzydadza sie pomoc.Jestem tu krótko,ale myśle że sie przydam ;)

Zapoznałeś się z regulaminami?: Tak

Zapoznałeś się z wymaganiami?: Tak

• Lubię to! 1

To samo co u Justyny. Jestem za okresem próbnym na 2 tygodnie ;) administracja już się poznała i my możemy sobie ufać ale przy otwarciu sieci oczywistym jest, że przyjdą nowe osoby i trzeba też dać im szansę wykazania się. Byłoby miło gdy od samego początku redakcja działała jak powinna żeby wszystko ruszyło jedną parą :)

• Super! 1

4 minuty temu, ola7258 napisał:

To samo co u Justyny. Jestem za okresem próbnym na 2 tygodnie ;) administracja już się poznała i my możemy sobie ufać ale przy otwarciu sieci oczywistym jest, że przyjdą nowe osoby i trzeba też dać im szansę wykazania się. Byłoby miło gdy od samego początku redakcja działała jak powinna żeby wszystko ruszyło jedną parą :)

Dokładnie taka sama sytuacja.

Z Racji tego iż forum wystartowało dziś, nie warto skreślać nowych użytkowników, dlatego okres próbny to idealne rozwiązanie. 

Na pewno zmotywuje to do działania, aby się wykazać.

podsumowując na tak za okresem próbnym.

• Lubię to! 1

Mikołaj

Jestem na tak, sieć jest nowa więc na wymagania nie patrzymy póki co. Dwu tygodniowy okres próbny, tak jak napisał @ unrulycat :)

• Lubię to! 1

Gość

Profil nieuzupełniony, brak avatara, brak aktywności na czatboxie. Weź przykład z @ Justynka ;* Przyszła, złożyła podanie, ale jest aktywna, a ty złożyłeś podanie i nic więcej, nie widać Cie. Daje Ci czas do wtorku na nadrobienie aktywności i pokazaniu, że zależy Ci na tej posadzie.

Nic zachęcającego w podaniu nie przedstawiłeś, niestety.. Ale wiadomo, że sieć nowa i potrzeba dużo rąk do pomocy, także jestem na daniem ci szansy na okres probny :)

• Lubię to! 1

PZYDA, PZYDA, PZYDA, PZYDA, PZYDA, PZYDA, PZYDA, PZYDA, PZYDA, PZYDA, PZYDA, PZYDA

oporowe 8/10, a jednak spacji po kropce, przecinku nie stawiasz 

jak na redaktora, czyli osobę, która powinna wykazywać dupną chęć wypowiedzi, ograniczasz się do jednego, słabego zdania. 

do pieca, a nie na redaktora ;v 

• Lubię to! 1
  • Super! 1

Mikołaj

Więc tak, bo podanie leży od wczoraj.. Na tą chwilę mamy redaktorkę@ Justynka ;*, zobaczymy co z tego wyjdzie na dłuższą metę. Jeśli jesteś zainteresowany Redaktorem dalej, pobądź z nami jeszcze trochę i złóż kolejne podanie za np. tydzień, dwa. Daj się poznać lepiej innym użytkownikom. Póki co odrzucam.

Mikołaj

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

odrzucone.png.641507d91e312df7fa1b8da2a251f1b0.png

Z pozdrowieniami, Administracja 1shot1head.pl

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.