Skocz do zawartości
1shot1head.pl - sieć serwerów CS 1.6 / GO
Justynka ;*

[Odrzucona]Propozycja made by Justynka

Recommended Posts

Witam mam parę propozycji:

1. Dodać strefy takie jak: GTA 5, Książki, Fortnite

2. Dodać rangę Opiekun Stref który będzie zajmował się którąś z tych stref

3. Dodać range Redaktor Naczelny <--- Będzie się zajmowała podaniami i takimi innymi

• Super! 1

1. https://1shot1head.pl/forum/113-strefa-gier/  a Książki czy jakąś literaturę można dodać.

2. Raczej zbędne. Teraz jest nasza trójka która będzie pilnować porządku na forum. Całkiem dobra ekipa wiec myślę, że poradzimy sobie bez dodatkowej rangi.

3. Jeżeli miałby to być Redaktor Naczelny to tylko w przypadku gdy Redaktorów byłoby kilku. Wtedy naczelny mógłby się zajmować gazetkami oraz podaniami a reszta jakimiś ciekawostkami, pytaniami dnia itp.

• Lubię to! 1

Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Justynka ;* napisał:

Witam mam parę propozycji:

1. Dodać strefy takie jak: GTA 5, Książki, Fortnite

2. Dodać rangę Opiekun Stref który będzie zajmował się którąś z tych stref

3. Dodać range Redaktor Naczelny <--- Będzie się zajmowała podaniami i takimi innymi

1. Chyba nie trzeba nić pisać na ten temat.

2. Ranga opiekun stref jest bez sensu. Skoro mamy rangę moderator i global moderator, to tak jak pisałem o tym kiedyś. Global powinien mieć dostęp do moderowania większości działów na forum, natomiast mod powinien wybierać sobie swój dział. To tylko moje zdanie. Bo skoro jest inaczej to ranga mod i global mod jest bez sensu gdy mają takie same przywileje. 

3. Redaktor naczelny hm.. Tak jak Ola pisała może w przyszłości. Na tą chwilę nie widzę sensu. 

Edytowane przez unrulycat
  • Lubię to! 1

Gość

1. Jak chcesz w dziale redakcji dział "Książki" albo "Recenzje książek" to mogę zrobić, nie ma problemu.

2. Bez sensu. Na chwilę obecną i tak jest dużo moderatorów więc bez problemu mogą ogarniać wszystkie działy.

3. W przyszłości pewnie będzie dodane tylko potrzeba więcej redaktorów.

Plusik za pomysły.

1. Według uznania.

2. Myślę, że jest nas wystarczająco do ogarnięcia forum.

3. Ranga by miała swoją przydatność, przy minimalnej liczbie redaktorów 3/4.

O pierwszym nie mówię, jest to tak niszowe, że nie ma potrzeby robienia osobnej strefy dla czegoś takiego. Pomyśl, po co robić kolejny dział, który będzie stał pusty?

Jeżeli chodzi o kwestię z opiekunami stref, myślę, że przy tak niskim poziomie rozwinięcia naszego forum, jest to aktualnie rzecz zbędna. Dopiero kiedy zyskamy na popularności, a natłok osób, obowiązków będzie przytłaczająco(czyli nieprędko), będzie można pomyśleć nad takim rozwiązaniem. 

Tak jak wyżej, nie ma takiej potrzeby. Jeżeli będzie trzeba kogoś ustawić do pionu, pokazać mu co robi źle, co mógłby robić inaczej,  zajmie się tym któryś z moderatorów. 

Reasumując, wszystkie propozycje są dobre, niemniej nie na aktualny "poziom" forum. 

• Lubię to! 1
  • Super! 1

Jestem za dodaniem działów gdyż dużo osób gra w GTA albo Fortnie! Jakieś poradniki i itp 

Ranga Redaktor może i by się przydała ale nie wiem czy jest sens! Forum dopiero się rozwija.

Opiekun strefy jest nie potrzebny, ponieważ jest dużo moderatorów więc chyba by ogarnęli to!?

• Lubię to! 1

Większość wyjaśniona wcześniej. Forum zbyt mało rozwinięte na dodatkowe rangi. Jeśli chodzi o dział Książki to jeszcze przemyślimy bo musiała by być na nim aktywność inaczej bez sensu kolejny dział.

nie mniej jednak dziękujemy za złożenie propozycji 

• Lubię to! 1

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

propkaodrzucona.png.e20fdd20f8e68cbe5a5d5491c37b0ffc.png

Z pozdrowieniami, Administracja 1shot1head.pl

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.