Skocz do zawartości
1shot1head.pl - sieć serwerów CS 1.6 / GO
dełoś

Głosowanie na serwer

Recommended Posts

Czołem, 

Z racji, że macie ten niefart i to ja jestem opiekunem DD2, wymagać będę od Was głosowania na nasz serwer. Myślę, że 3 oddane głosy w tygodniu to niedużo, a pomoże nam na dalszy rozwój.

Każdy admin serwera, jest zobowiązany do oddania co najmniej 3 głosów na serwer w ciągu tygodnia. Niewywiązanie się z tego obowiązku będzie skutkowało nałożeniem ostrzeżenia, a jak wiemy, 3 ostrzeżenia wiążą się z degradacją. Ilość ostrzeżeń możecie sprawdzić TUTAJ

Zasada ta obowiązuje od przyszłego tygodnia, tj. 10.12.2018. Mam nadzieję, że nie będziecie mieli z tym żadnego problemu.

Admini, którzy muszą głosować:

Nawiasy za nickami oznaczają ilość oddanych głosów w danym tygodniu. Tygodnie będą ogólnodostępne w tym temacie do wglądu, w razie jakichkolwiek wątpliwości. 

Dodatkowo, żeby ułatwić mi sprawę sprawdzania głosów, admin, który odda głos, musi napisać post w temacie głosowania. Zaraz po tym, napisać post w tym temacie z bezpośrednim linkiem do wpisu. Jeżeli ktoś będzie miał z tym problem, proszę zgłosić się na priv, wyjaśnię. 

• Lubię to! 3
  • Super! 2
By dełoś,

Zbędne posty w temacie nie są wskazane, będą nagradzane upomnieniami lub ostrzeżeniami.

By ola7258,

Aktualizacja listy adminów.

Przypominam o rozpoczęciu rozliczeń za głosowania na serwery od dzisiejszego dnia, żeby nie było potem zdziwień. 

Każdy admin zobowiązany jest zagłosować minimum 3 razy w tygodniu oraz podać w TYM TEMACIE, bezpośredni link do swojej wypowiedzi w temacie dotyczącym głosowania na serwer ONLY DD2.